Przejdź do treści

Współpraca z Agencjami

Tworzenie profesjonalnego rynku oraz zdrowych i uczciwych zasad, to w naszej opinii również współpraca z innymi Partnerami w branży. Choć z definicji jesteśmy konkurentami, to jest wiele obszarów zarówno czysto biznesowych jak i równie ważnych – etycznych, w których możemy a nawet powinniśmy połączyć siły.

Baza Pracowników

Zapraszamy firmy zarówno z Polski jak i z innych Państw, które mają swoje bazy Pracowników. Nie na każdą ofertę jesteśmy w stanie sami zrekrutować odpowiednią liczbę osób w określonym czasie – zróbmy to wspólnie.

Oferty od Klientów-Pracodawców

Ta propozycja skierowana jest głównie do Agencji Pracy z Europy Zachodniej i Polski. Macie swoich Klientów, dla których szukacie Pracowników – nie zawsze jesteście w stanie zaspokoić ich potrzeby, czy to w zakresie kwalifikacji, czy ilości, czy wreszcie czasu realizacji. Może potrzebni Pracownicy są w naszych zasobach lub zasięgu – znów – pomóżmy sobie.

Etyka

Celem naszej Firmy jest wieloletnie, długofalowe działanie oparte na grupie stałych, sprawdzonych i zadowolonych Klientów zarówno wśród Pracodawców jak i Pracowników. To wymaga od każdej ze stron dużego zaufania, uczciwości i odpowiedzialności.

Jesteśmy przekonani, że wielu Firmom z naszej branży przyświecają podobne cele. Pomóżmy sobie nawzajem wspierając etyczne działania i organizując się wokół podobnych instytucji i ludzi, a dzięki przekazowi informacji eliminując niepożądane zachowania czy podmioty z naszego otoczenia.