Przejdź do treści

O nas

Obserwujemy dziś ewenement w skali naszej historii. W ostatnich latach Polska stała się atrakcyjnym rynkiem pracy i staje się takim dla coraz szerszej grupy krajów. Dotychczas to Polacy wyjeżdżali “za pracą”, a dziś to do nas przyjeżdżają już nie tysiące, ale miliony obcokrajowców szukając swojej szansy życiowej.

Niezależnie od tego, działając w ramach Unii Europejskiej możemy dziś pozyskiwać pracowników zarówno z Polski jak i z innych krajów dla Pracodawców w całej Unii Europejskiej. To stawia nas przed nowymi wyzwaniami i możliwościami.

Dlatego właśnie powstała nasza Firma – żeby zmierzyć się z wyzwaniami i wykorzystać możliwości.

Od wielu lat aktywnie pozyskujemy Pracowników dla naszych Klientów. Prowadzimy rekrutację zarówno specjalistów jak i osób bez kwalifikacji. Głównie z terenu z Ukrainy ale również z Białorusi a w ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z Kazachstanem, Uzbekistanem i Kirgistanem

Wiemy doskonale, że zadowolenie wszystkich stron możliwe jest pod warunkiem pełnego zrozumienia oczekiwań zarówno Pracodawcy, który zleca rekrutację, jak i Pracownika, który do nas przyjeżdża.

Wychodząc na przeciw temu, z jednej strony przygotowujemy dla naszych Klientów ofertę opartą na ich indywidualnych i maksymalnie doprecyzowanych potrzebach. Z drugiej strony pozyskujemy Pracowników poprzez sprawdzonych Partnerów, a także otworzyliśmy naszą Firmę na Ukrainie gdzie nasi pracownicy zajmują się rekrutacją.

Zapraszamy więc do kontaktu polskich i zagranicznych Pracodawców, osoby zainteresowane pracą a także jesteśmy otwarci na współpracę z innymi Agencjami Pracy.